Syncro 15

5,800.00 ден

Weight: 0.56 kg (M/L)
Maximum Dimensions (cm): 45 (l) x 26 (w) x 23 (d)
Main Fabric: 100D Nylon Mini Honey Comb

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.