SL EXPERT BIB SHORTS

9,200.00 ден

Racing, training—you name it and the SL Expert Bib Shorts will excel at it. They’re made for aggressive riding in total comfort, and with almost every bell and whistle that we’re capable of thrown at it, we’d say that they’ll satisfy any rider that’s demanding of their gear.

SL EXPERT BIB SHORTS

9,200.00 ден

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.