HIGHLINE REVERSIBLE BEANIE

1,800.00 ден 1,300.00 ден

Combining the warmth of PrimaLoft® synthetic insulation with the performance of wool, our new Highline is designed to keep you feeling warm and comfortable on the coldest days, reverse it for a different look.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.