S-WORKS STUMPJUMPER 29

553,500.00 ден

As with every S-Works build, this S-Works Stumpjumper 29 comes with only top-of-the-line parts, like a full SRAM XX1 Eagle drivetrain, SRAM Guide RSC disc brakes, FOX Factory front and rear suspension (150/140mm respectively), and the best carbon wheels money can buy, the Roval Traverse SL 29.

Нема на залиха

Size chart .pdf
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.