Specialized HotWalk

Starting early is the key to teaching your young ones the joys of bicycle life, and there’s no better way to do so than with our Hotwalk. Designed for less crashes and more smiles, the Hotwalk makes learning to ride a bike as easy as can be.

Моментално го нема на залиха.

Size chart .pdf
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.