2020 TURBO VADO SL 4.0

Durable, lightweight alloy wheels paired with fast-rolling, high-grip, Specialized Pathfinder 38c tires, featuring proprietary Gripton rubber compound, are as good on gravel as they are on pavement

Моментално го нема на залиха.

Size chart .pdf
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.