GoPro Max

33,900.00 ден

Take panoramic footage with this GoPro MAX digital camera. The 16.6MP sensor captures detailed footage and 360-degree views, and the six built-in microphones record immersive audio. This GoPro MAX digital camera has a touch display that lets you switch between standard and 360-degree video modes and choose from multiple digital lenses to customize your footage.

Нема на залиха

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.