REAL JOY

The real Joy is the perfect high-quality women ski that is with you all day no matter how long the day gets. Thanks to HEAD’s Graphene technology, it also guarantees optimized weight balance distribution and perfect balance and control. While its wood core component provides additional power, the real Joy makes an all-day on-piste ski day as comfortable as powerful.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.