PROPULSION

LIKE A LIVING ORGANISM, THE PROPULSION PANT WITH GORE-TEX® BREATHES, PROTECTS, WARMS, AND ADAPTS TO ALL SORTS OF CONDITIONS WITH ITS ADJUSTABLE WAIST, REMOVABLE SUSPENDERS, THIGH VENTILATION, ARTICULATED KNEE CONSTRUCTION, AND MUCH MORE. IT ALSO PAIRS NICELY WITH VIRTUALLY ANY SPYDER JACKET.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.