Protest Barney Ski Socks

Introducing the Barney, your perfect active socks. These ski socks are made from a mix of acrylic, cotton, polyamide and elastane that will keep your feet warm and dry while on the slopes. Here’s how – the acrylic is insulating and quick-drying, the polyamide is super durable and is used to reinforce the high wear sections like your toe and heel, the cotton is breathable and then the elastane keeps your socks in shape and on your foot! The Barney socks by Protest, keeping you on the slopes twice as long.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.