CABLE KNIT

1,400.00 ден 1,000.00 ден

A COZY, CLASSIC FIT BEANIE WITH A RAISED CABLE KNIT DESIGN. FEATURES SOFT ACRYLIC, A LINED INTERIOR AND CUSTOM SPYDER LEATHER PATCH.

  • LINED INTERIOR
  • RAISED CABLE KNIT DESIGN
  • SPYDER CUSTOM LEATHER PATCH
  • 100% ACRYLIC
Clear
CABLE KNIT
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.