STREAM

3,100.00 ден 2,200.00 ден

The STREAM is an affordable youth goggle that is big on protection. These goggles may be inexpensive but HEAD has packed them with all the essential details of superior eye protection: The Double Lens delivers quality UV and anti-fogging, while comfy face foam and helmet compatibility make it a good all-round choice.

Clear
STREAM
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.