VANDA

6,200.00 ден 3,700.00 ден

The VANDA is all about maximum safety and perfect helmet climate. The adjustable venting draws moisture and heat away from the head using the Venturi Effect, creating the perfect, fog-free climate for both helmet and goggles, while a women specific Microfur lining delivers extra comfort.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.