Taylor

4,300.00 ден 3,400.00 ден

With a fitting profile and maximum comfort the TAYLOR is designed to keep the heads of the next generation of rippers intact. 4 unique helmet sizes guarantee a snug, safe fit, while reducing weight and increasing the helmets protective qualities. 2D adjustability and removable ear cuffs also provide ultimate protection and a fresh new look.

Clear
Taylor
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.