Protest Karaoke Fleece

3,200.00 ден

Check out the Karaoke by Protest. This is a fantastic mid layer. The Karaoke is breathable, insulating and moisture-wicking, exactly what you need from your mid layer. There is a zippered chest pocket and the fit is regular. Just what you need for your winter adventure, the Karaoke by Protest.

Clear
Protest Karaoke Fleece
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.