Sutro Odyssey Collection

10,900.00 ден

  • LIGHT TRANSMISSION: 15%
  • LIGHT CONDITIONS: BRIGHT SUN
  • CONTRAST: INCREASED
  • BASE LENS COLOR: ROSE
  • INFORMATION NOTE: 3

Нема на залиха

Шифра: 0009406-5937 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.