Frogskins ™

7,700.00 ден

It was the heyday of pop culture. Ronald Reagan ruled the White House, the Terminator ruled the box office, and Run-DMC ruled the music scene. It was also the time that Oakley created a unique pair of sunglasses called the Frogskins. Oakley has revived the original design from the early 80s so that you have the chance to own your own piece of contemporary history.

На залиха

Frogskins ™

7,700.00 ден

Шифра: 0009013-C555 Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.