Specialized Speedzone II

3,000.00 ден

Функции:

  • speed
  • max. speed
  • avg. speed
  • odometer
  • trip meter
  • speed comparator
  • auto timer
  • Wireless

Нема на залиха

Шифра: 020705-W Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.