TRAIL GRIPS

1,350.00 ден

Flow, chunk, ruts, drops, jumps, berms… The trail grip can handle it all. Featuring a unique, diagonal micro-ridge pattern and super-soft, grippy compound, we spared no expense to make these the grip to grip. For security and width customization, we added a sleek single locking clamp so you can have the confidence to choose your width, clamp these grips down and get after it. If that wasn’t enough pampering for dem paws, we’ve got two widths for the choosing.

На залиха

TRAIL GRIPS

1,350.00 ден

Шифра: 0207182-2 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.