WOMEN’S MONTANA GORE-TEX® GLOVES

5,300.00 ден 3,200.00 ден

You’ll find yourself in a powder daze after shredding in these waterproof Gore-Tex® gloves that feature warm Heatseeker™ insulation, a high-pile fleece lining and Etip™ touchscreen compatibility.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.