Freerider Contact

8,500.00 ден 6,000.00 ден

Innovative Contact Outsole™ with
Stealth® Mi6™ rubber
Lightest Freerider model
Added toe cap protection
Abrasion resistant textile & synthetic upper
Stiff, compression-molded EVA midsole
Low-profile, performance fit

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.