SENTINEL GTX

13,500.00 ден 8,100.00 ден

THE SENTINEL PANT IN A REGULAR FIT HAS PLENTY OF HEFT, SPORTING ADJUSTABLE SUSPENDERS AND WAIST, THIGH VENTILATION ZIPS, ARTICULATED KNEE CONSTRUCTION, AND REINFORCED SCUFF CUFFS. GORE-TEX® FABRIC AND 40G PRIMALOFT® BLACK ECO INSULATION MEAN WATERPROOF WARMTH UNTIL THE LAST CHAIRLIFT POWERS DOWN.

Clear
SENTINEL GTX
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.