Holbrook ™ Metal Moto GP

12,800.00 ден

  • Frame color: Matte Black
  • Lens color: Prizm Sapphire
  • Fit: Standard
  • Product Code: OO4123-1055

Нема на залиха

Шифра: 0004123-1055 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.