Dissident Comp

8,600.00 ден

The Dissident Comp packs the same awesome protection and ventilation features of the Dissident into a composite shell, which allows us to offer this exceptional gravity helmet at a wallet-friendly price.

Нема на залиха

Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.