CHAMONIX MIPS

4,300.00 ден

Premium features, certified protection, and sleek styling make the Chamonix a tremendous value for any cyclist. You’ll also find that it’s equipped with next-level protection courtesy of revolutionary MIPS technology (Multi-Directional Impact Protection System).

Clear
CHAMONIX MIPS
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.