Perfetto

13,000.00 ден 9,100.00 ден

  • Fully aero, fully breathable and fully protected
  • Windstopper® X-Lite Plus fabric for lightweight total wind protection with water-repellent finish
  • Nano Flex fabric insert under arms
  • Storm-flap construction at back protects from wheel spray
  • Silicone gripper on waistband to limit ride-up
  • Full-length YKK Vislon® zipper with wind flap
  • 3 rear pockets with drain mesh
  • Weight: 386g

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.