ESPRESSO V JACKET

18,500.00 ден

COLD-WEATHER INDULGENCE
This jacket is built to comfortably take you through your next winter’s training.

Our new engineered knit fabric provides extra breathability by exposing the membrane on the sides and back while keeping out wind and light rain.

Нема на залиха

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.