ALPHA ROS LIGHT JACKET

14,500.00 ден 10,100.00 ден

WIDE COMFORT RANGE, RAIN OR SHINE
We call it a light jacket but the comfort range is surprising. It dips well into temperatures where you might normally reach for a full protection jacket, yet the surprising breathability makes it still comfortable in temps when you may have worn arm warmers and a vest in the past. And it keeps you dry.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.