VELOCISSIMO 4 BIBTIGHT

  • Thermoflex fabric for warmth and comfort
  • KISS Air2 seat pad for all-day comfort
  • Mesh bib straps for breathability
  • Ankle zippers for easier on/off
  • 6°-12°C / 43°-53°F
  • Weight:288 g

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.