Toupe Sport

2,500.00 ден

The Toupé Sport provides the perfect combination of comfort and efficiency. It features our light Level 2 foam padding, strong steel rails, and a waterproof design that’s supportive and plush for all-day fitness riding, casual spins, and commuting.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.