MARIN WILDCAT TRAIL 3

39,500.00 ден 31,600.00 ден

The Wildcat Trail family crosses boundaries between Trail and Sport mountain bikes, with the Wildcat Trail 5 and Wildcat Trail 3 designed for the female hardtail enthusiast looking for a full featured trail mountain bike, and the Wildcat 1 positioned for the recreational mountain bikers.

Clear
MARIN WILDCAT TRAIL 3
Size chart .pdf
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.