MARIN BOLINAS RIDGE 1 27.5

30,200.00 ден 24,200.00 ден

The Bolinas Ridge is perfectly suited for recreational riders wishing to explore singletrack and dirt trails with a mountain bike built for real trails, with trail capable suspension forks and all-conditions disc brakes.

Clear
MARIN BOLINAS RIDGE 1 27.5
Size chart .pdf
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.