MARIN BOBCAT TRAIL 5

The Bobcat Trail is a capable mountain bike with modern trail geometry build for exploring singletrack trail systems. Best-in-class frames and solid, serviceable spec make the Bobcat Trail a solid choice for the recreational rider looking to step up to modern geo and step deeper into mountain biking, and for the experienced rider in search of an update that doesn’t break the bank.

Size chart .pdf
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.