CANNONDALE TRAIL SL 3

86,800.00 ден 73,800.00 ден

Level Up.

A mountain bike built to raise your game and ignite a passion for the trail. Designed for the mountains and ready for anything.

Where it thrives

Low-impact trails, gravel roads, leisurely ride

What it’s built for

Handling, durability

Highlights

  • Premium SmartForm C2 Alloy frame / RockShox Judy Silver TK 100mm fork with remote lockout
  • Shimano Deore 12-speed drivetrain / Shimano MT200 hydro disc brakes
  • Integrated connectivity with Cannondale App
Clear
CANNONDALE TRAIL SL 3
Size chart .pdf
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.