Specialized RipRock 20″

Traction, control, confidence, and fun—the Riprock 20 is the perfect bike for your kid to start hitting the trails.

Моментално го нема на залиха.

Size chart .pdf
Шифра: N/A Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.