Specialized Hotrock 24″

23,500.00 ден

Your little one might love to ride, but that doesn’t mean they’ll be doing Trans-Provence this summer. That’s why we made our Hotrock 24 with plenty of gear range to tackle the neighborhood hills, and enough front end travel to ride beginner’s trails confidently.

Clear
Specialized Hotrock 24″
Size chart .pdf
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.