Specialized Hotrock 20″ 6-speed

Your little tike might love to ride, but given that they’re still growing like a weed, the big-kid-trail-shredder bike can probably wait a few years. That’s why we made our Hotrock 20 with plenty of gear range to tackle the neighborhood hills, and enough front end travel to ride beginner’s trails confidently.

Моментално го нема на залиха.

Size chart .pdf
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.