MARIN SAN RAFAEL DS2

FITNESS RIDING

MIXED SURFACES AND TERRAIN

TOWN AND COUNTRY COMMUTING

The San Rafael and San Anselmo are for riders looking to explore mixed surfaces and terrain, travel the local rail-trail system, and explore paved paths and dirt doubletrack equally at home. Dual Sport bikes are a bridge between pavement and dirt, for the adventurous fitness and recreational rider.

Size chart .pdf
Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.