MARIN KENTFIELD ST 2

35,900.00 ден 28,700.00 ден

COMFORTABLE TRANSPORT

CASUAL COMMUTER

BIKE PATH SUNDAY DRIVER

The Kentfield is a retro-modern, stylish, yet affordable bike that can do it all, the new Kentfield is ready to take you to school, the bike path, or through the back alleys to B-line to a coffee date.

Clear
MARIN KENTFIELD ST 2
Size chart .pdf
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.