WOMEN SINGLE SKIBAG

3,700.00 ден

The Women’s Single Skibag was designed for ease of travel. Three well-placed handles and a padded, adjustable shoulder strap make it easier for women to find the balance point when carrying skis. The full zip provides easy access to skis and poles, while the outer material provides durability for the long miles up to the mountains.

На залиха

WOMEN SINGLE SKIBAG

3,700.00 ден

Шифра: 010884 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.