WOMEN BOOTBAG

2,500.00 ден

Travelers can carry the Women’s Bootbag like a handbag or a backpack, thanks to an innovative and ergonomic strap design and unique handles. The thoughtfully-designed and fashion-forward Bootbag adds style plus 30L of space for boots and a helmet. The durable outer material holds up to frequent use and travel.

На залиха

WOMEN BOOTBAG

2,500.00 ден

Шифра: 010885 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.