SKIBAG Single

3,400.00 ден 2,400.00 ден

The single Skibag is your safe and sound travel solution for your skis. It is processed with a special padding and provides plenty of space for one pair of skis. With its foldable length adjustment the skibag remains compact. The simple access makes loading and unloading a breeze. Shoulder straps enable carrying comfort.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.