SINGLE SKIBAG

3,100.00 ден

The Single Skibag protects one pair of your skis and has easy access and a comfortable travel solution for fast loading and unloading. The length adjustment of the straps allow you to customize fit. In combination with compression straps, your skis won’t slip and your bag remains a compact unit. The graphic design is aligned with HEAD’s Allride collection.

На залиха

SINGLE SKIBAG

3,100.00 ден

Шифра: 010880 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.