FREERIDE SINGLE SKIBAG

3,100.00 ден 2,200.00 ден

The Freeride Single Skibag is the ideal travel companion for your favourite KORE skis. Its design matches the Head Kore ski graphics. With a volume of 60 litres your freeride gear finds ample space. The full zip provides easy access for handy load and unload. The autobalance handle enables carrying comfort. Made of durable material.

На залиха

FREERIDE SINGLE SKIBAG

3,100.00 ден 2,200.00 ден

Шифра: 010876 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.