FREERIDE BOOTBAG

2,100.00 ден 1,300.00 ден

With the Freeride Bootbag you have top travel gear for your outdoor endeavours. Its oversize offers ample space not only for one pair of boots but also for additional equipment like gloves or jackets. While changing into or out of your boots your feet stay dry: the open bag folds flat.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.