FREERIDE BACKPACK

7,500.00 ден 4,500.00 ден

With the high functional and superlight Freeride Backpack you are optimally equipped for adventures in the back country. It includes a Koroyd back protector which protects your spine. There is a proper place for all your accessories. The touring gear has its own compartment. Stowable carry straps attach your skis perfectly.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.