DOUBLE SKIBAG

3,700.00 ден

The Double Skibag protects two pairs of your skis. Its easy access provides a comfortable travel solution for fast loading and unloading. The length adjustment of the carrying straps allows for customization of fit. In combination with compression straps, your skis won’t slip and your bag remains a compact unit. You will love its functionality and its graphic design aligned with our Allride collection.

На залиха

DOUBLE SKIBAG

3,700.00 ден

Шифра: 010881 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.