BOOTBAG

1,900.00 ден

The Bootbag offers high functionality and capacity. Equipped with HEAD’s Dry Feet System, it opens flat and allows your feet to remain dry and clean while changing your boots. The long zipper provides easy access for the main compartment where your skiing boots find ample space. The Bootbag’s graphics are aligned to the Allride collection.

На залиха

BOOTBAG

1,900.00 ден

Шифра: 010882 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.