BOOTBAG

1,900.00 ден 1,300.00 ден

The Bootbag offers high functionality and capacity. Equipped with our proven Dry Feet System it opens flat. Thus your feet remain dry and clean while changing your boots. The long zipper provides easy access for the main compartment where your skiing boots find ample space. Besides the modern shape and design you will love the graphics which are aligned to our Allride collection.

На залиха

BOOTBAG

1,900.00 ден 1,300.00 ден

Шифра: 010873 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.