BOOT BACKPACK

2,200.00 ден

With the Boot Backpack you have a stylish travel companion in HEAD’s new Allride design. You can carry it as backpack or as bag with the top handle. Two separate compartments offer space for your helmet and your ski boots.

На залиха

BOOT BACKPACK

2,200.00 ден

Шифра: 010883 Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.